Kom gärna bort till oss och stäm av.

Måndag 08-16.30
Tisdag 08-16.30
Onsdag 08-16.30
Torsdag 08-16.30
Fredag 08-16.30
Utanför dessa tider, bara ring 070-55 140 75 så stämmer vi av.

Adress och telefonnummer

FingerPrints Reklam
Mellangårdsvägen 3
31150 Falkenberg

info@fingerprints.nu
0346-586 13

Personal

Hans Karlsson, offert
hans@fingerprints.nu
070-551 40 75
Isabell Mårtensson, layout/ original, offert
isabell@fingerprints.nu
0346-655 293
Jonny Andersson, layout/ original, offert
jonny@fingerprints.nu
070-15 67 326
Allan Balkanberg, textiltryck/ fotografering
allan@fingerprints.nu
0346-655 294
Marcus Pettersson, Produktionsansvarig, skylt och helfoliering
marcus@fingerprints.nu
070-57 58 613
Mats Bengtsson, skylt och helfoliering
mats@fingerprints.nu
073-522 37 88